CarWrap

blue matt

Predstavuje polepenie vonkajších lakovaných častí vozidla špeciálnou fóliou ktorá je učená na tento účel je podstatne odlišnejšia od klasických fólií používaných na reklamné účely. Životnosť fólií je od 10 do 15 rokov. Naša firma na polepy karosérie používa najkvalitnejšie materiály od popredných výrobcov fólií určených na carwrap a to HEXIS, 3M, APA, KPMF a ARLON. Nižšie si môžete stiahnuť vzorkovníky. Taktiež lepíme 3D carbon na karosérie vozidiel ale aj časti interiéru, v ponuke máme najrôznejšie farby a odtieňe karbonových fólií. Stačí si len vybrať a naši profesionálne vyškolení pracovníci Vám vybranú fóliu nainštalujú na vaše vozidlo. Na všetky polepy poskytujeme záruku v závislosti od zvolenej fólie.

 

 Prečo CarWrap?

- Cenovo výhodnejšie oproti lakovaniu pričom sa vždy môžete vrátiť k pôvodnej farbe automobilu

- Ochrana laku pred kamienkami škrabancami a pod.

- Výhoda pri aplikáci reklamných nápisov, kde pri aplikácií na lak vozidla po odstránení nápisov vždy vzniká tzv. duch

  teda farebný rozdiel na laku, tam kde bola fólia je lak tmavší ako na )častiach bez fólie. Veľmi výhodné pre taxi služby

- Množstvo farieb a špeciálnych fólií kt. nieje možné nahradiť farbou napr. imitácia hadej kože, matný maskáč a mnoho ďaľsích

- Uniformovanie resp. rovnaká farba vozidiel firmy bez ohľadu na výrobcu automobilu

- Atraktívny a jedinečný vzhľad vozidla

- Po odstránení fólie nedochádza k žiadnemu poškodeniu ani znehodnoteniu laku vozidla lak je v tom istom stave ako pred aplikáciou.

  Na rozdiel od použitia fólie v spreji na nové vozidlá kde môže dôjsť k rozleptaniu laku a po odstránení zostáva lak matný teda je nutné lak leštiť a vznikajú zbytočné náklady.

REKLAMNÁ AENTÚRA - VRBATA - ADVERTISING COMPANY - POVAŽSKÁ BYSTRICA - VIAC INFO NA WWW.VRBATA.SK